Про це повідомив екс-глава НКРЕКП, колишній підозрюваний у справі Дмитро Вовк.

"Ще 9,9 млн грн з бюджету на піар для НАБУ... З моменту закриття справи "Роттердам+» пройшло 4 місяці, але НАБУ все одно продовжує залазити в кишеню державного бюджету», - повідомив Вовк.

Загалом видатки бюджету на забезпечення роботи групи детективів та прокурорів у справі «Роттердам+», за оцінками Дмитра Вовка, склали 106,1 млн грн.

Нагадаємо, з 2017 по 2020 рік НАБУ проводило розслідування у справі «Роттердам+», за результатами якого не було встановлено ні доказів правопорушення, ні шкоди від дії формули, через що 27 серпня 2020 року прокуратура закрила справу.

У вересні 2020 року рішення прокуратури про закриття справи підтвердив офіс генерального прокурора та Вищий антикорупційний суд.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Рішення суду про законність закриття справи набуло чинності з 17 листопада 2020 року.

Весь цей час НАБУ продовжувало спроби оскаржити рішення прокуратури про закриття справи.

18 грудня справу "Роттердам »" закрив і Антимонопольний комітет України. Він постановив, що формула не завдала ніякої шкоди і не могла давати одним учасникам ринку преференцій над іншими.