Про це він заявив сьогодні в ефірі телеканалу “НАШ”.

Народний депутат закцентував, що з вересня ціна на газ зросла на 45% для населення. І вона постійно зростала останні 5 років кожен квартал. За словами парламентаря, жодних кроків по зменшенню тарифів на газ не відбувалось при тому, що Україна має усі можливості для того, щоб знизити ціну на український газ.

“Стосовно газу і вартості для споживача. Уявіть собі, що ви купили собі кавоварку додому, окремо каву, окремо воду, увімкнули її, натискаєте кнопку - а вам кава і чек за неї. Платіть за послуги. Така ж сама ситуація з “Укргазвидобуванням”. Всі ми, українці, є власниками цієї компанії. Чоми ми повинні за продукт, який виробляє ця компанія сплачувати світові ціни? Тому що у керівництві “Нафтогазу” нам так сказали”, - заявив Костянтин Бондарєв.

На думку народного депутата, «Нафтогаз» потрібно позбавляти монополії на продаж видобутого в Україні газу.

Нагадаємо, “Батьківщина” подала законопроєкт №4400 про створення конкуренції на ринку природного газу та ліквідації монополізму «Нафтогазу». Законопроєкт передбачає передання «Укргазвидобування» у пряме підпорядкування Кабінету Міністрів і виведення українського газу на біржу

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще