У Державній прикордонній службі України прояснили ситуацію стосовно виїзду закордон чоловіка, якщо він знятий (виключений) з військового обліку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦей момент регулюється за змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", - зазначають у пресслужбі Держприкордонслужби України.
"Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (якщо особа у встановленому порядку оформила інвалідність). Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 16 ч. 1 ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо особи, яка знята з військового обліку на підставі рішення ВЛК про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку).", - йдеться у повідомленні.
Як пояснюють там, чоловіки, які мають документи з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) з відміткою/записом "знятий з військового обліку" – дана відмітка/запис не підтверджує ані інвалідність, ані непридатність до військової служби у воєнний час за станом здоров’я, а тому рекомендуємо звернутися до ТЦК та СП.
"Обмежено придатні у воєнний час – не можуть перетинати кордон. Остаточне рішення буде прийматися в пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби", - додають там.
Нагадаємо, підполковник пригадав, як танкісти прорвалися до своїх із Маріуполя: шокуючі деталі виходу українських захисників з оточення
Як повідомляв "Знай.ua", морпіх "Фома" описав один з найстрашніших днів на фронті: "Бої тривали практично цілодобово"
Також "Знай.ua" писав, "Не радить докурювати цигарку, коли почули повітряну тривогу": воїн, який відповідає за оповіщення, розповів, як це працює насправді