У Пенсійному фонді України повідомили, що їхні доходи менші від планових. То ж українцям пояснили, як це може позначитися на виплаті пенсій.

Черговий етап зростання пенсій з 1 липня та російська агресія гостро поставили перед ПФУ питання про фінансування пенсій. Відомо, що у липні нардепи вже виділили понад 32 мільярди гривень із держбюджету для фінансування пенсійних виплат.

Основну частину коштів на пенсії ПФУ отримує від українців, які працюють. Водночас їхня кількість за час війни впала на кілька мільйонів людей.

Динаміка доходів ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua
Динаміка доходів ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua

У Пенсійному фонді України прозвітували про зростання власних доходів у 2022 році у порівнянні з минулим роком. Відповідний звіт з'явився на офіційній сторінці ПФУ у соцмережі Фейсбук.

Популярні новини зараз
Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти
Показати ще

Згідно з опублікованою інформацією, за липень ПФУ зібрав 33,2 млрд грн власних доходів, тоді як рік тому це було лише 27,9 млрд грн. Зросла також частка коштів держбюджету у платежах за липень – з 14,2 млрд грн до 18,6 млрд грн.

А оскільки до кінця 2022 року пенсії зростуть ще двічі, а саме у жовтня та грудні, то ж питання наявності коштів у ПФУ на виплату пенсій залишається одним із найважливіших. Своєю чергою міністр соціальної політики України Оксана Жолнович запевняє, що коштів вистачить, адже їхня виплата повністю гарантується державою.

Динаміка доходів ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua
Динаміка доходів ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua

Нагадаємо, супермаркети оновили ціни на курятину і свинину: скільки коштуватиме м'ясо на початку серпня

Як повідомляв "Знай.ua", українців планують обкласти новим податком: міністр фінансів пояснив, кого це стосується

Також "Знай.ua" писав, роботодавці зможуть звільняти працівників під час війни ще з однієї причини: Мінекономіки надало дозвіл