Різкий стрибок долара сильно вплинув на українців, які тепер не знають, як поводитися з валютою.

Так, невигідний курс в обміннику миє загнати в мінус, але як правильно розпорядитися своїми грошима і поміняти валюту з мінімальними ризиками для свого бюджету?

У цьому розбирався кореспондент ранкового шоу "Сніданок з 1+1".

Курс валют, фото: Знай.ua
Курс валют, фото: Знай.ua

У зв'язку з новими правилами НБУ звичайним обмінникам на вулицях заборонено виводити курс валют на табло біля входу, як це було раніше. Це дозволено лише банкам.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Зараз же Нацбанк дав інструкцію щодо того, як вигідно змінювати валюту онлайн. Курс трохи кращий за готівковий, але купити валюти в інтернеті можна не більше, ніж на 50 тисяч гривень в еквіваленті на місяць. Ці гроші не можна буде зняти з рахунку, а потрібно покласти на депозит, мінімально на 3 місяці і потім потім суму можна зняти і використовувати.

Курс валют, фото – кореспондент
Курс валют, фото – кореспондент

Варто зазначити, що після того, як НБУ заборонив обмінникам світити на табло актуальний курс, ціни на долар, євро та інші валюти в обмінниках практично зрівнялися із банківськими.

Нагадаємо, що хоч і не москаль, але скакати перестане: економіст Григорій Кукуруза заспокоїв українців курсом 36,6.

Раніше ми повідомляли, що в Україні можуть повернути акциз на пальне: на скільки зросте вартість бензину.

Також стала відома інформація про те, що на українців чекає дуже важка: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові.