Банк "Січ" може бути не першим. Фахівці визначили список з 10 фінансових установ, які за несприятливих обставин можуть стати банкрутами
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Видання Forbs представило рейтинг з 12 банків, які опинились в зоні ризику банкрутства.
за інформацією НБУ, підвищення ставки за кредитами рефінансування, яка прив’язана до облікової, не сподобалось багатьом банкам. Проте їм надали можливість підписати згоду на підняття ставки або достроково погасити кредити. Цим скористались два банки
На ринку є 13 банків, у яких, за даними звітності на початок червня, рефінансування складає понад третину зобов’язань, а ОВДП – понад третину активів: RwS bank та "Глобус".
Як зауважив експерт з фінансів Євген Дубогриз, за його прогнозами банк акорд та Авангард наряд чи підуть з ринку, а решті фінансових установ прийдеться подумати щодо подальшої діяльності, адже зараз втрачена можливість ситуативного заробітку, які трава з часів ковіду до червня 2022 року.
У виданні визначили наступний перелік банків, які ризикують стати банкрутами, якщо вчасно не будуть запроваджені відповідні заходи.
- Авангард,
- Акордбанк,
- Альянс,
- Банк 3/4,
- Індустріалбанк,
- Кристалбанк,
- Перший інвестиційний банк,
- РВС банк,
- Січ,
- Український банк реконструкції та розвитку.
На думку спеціаліста, у нинішніх умовах фінансовим установам стало важче компенсувати втрачені прибутки, в тому числі й через високу конкуренцію та спад ділової активності. єдиним способом заробітку для них лишився заробіток на комісійних, проте й він потребує інвестицій у платіжну інфраструктуру.
Нагадаємо, ми писали, що петрушка, кінза дешевшають, а баклажани та часник дорожчають: як продавці переписали цінники на овочі.
Як повідомляв "Знай.ua" який сезонний фрукт став найдоступнішим в Україні: актуальні ціни у продавців.
Також "Знай.ua" інформував, що на українців чекає важка осінь: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові.