До осені залишилося зовсім мало часу, про те його все ж достатньо для того, щоб виростити ще один урожай ароматної й корисної зелені.

Щоб уникнути браку вітамінів в організмі восени, на городі можна висадити нові рослини, які не тільки зійдуть в кінці літа, але і тішитимуть вас на осінньому столі. Список зелені, яку можна посадити в серпні та не боятися, що вона загине, зібрав "24 канал".

Зелень, яку можна висаджувати у серпні:

Базилік. І листя, і квіти їстівні, тож їх можна використовувати як для салатів, так і в якості приправи до гарячих страв. Його легко вирощувати в багатьох кліматичних умовах, а також культивувати вдома.

Детокс-коктейль з кінзою, фото moyezdorovya.com.ua
Детокс-коктейль з кінзою, фото moyezdorovya.com.ua

Кінза. Ви можете збирати як листя, так і насіння, яке може стати приправою коріандром. Це трава з унікальним смаком, яка ідеально підходить для азійських та мексиканських страв. Вона йде на насіння майже відразу, як тільки готова до збору, то ж збирати цю рослину доведеться часто.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Салат. Деякі сорти можуть вирости всього за кілька тижнів і це робить їх ідеальними для висадки у серпні. З листя можна зробити чудові вітамінні салати та оригінальні закуски до столу.

Рукола. Має унікальний смак та може стати чудовим доповненням до ваших улюблених страв. Свіжа рукола має багато поживних речовин та вітамінів, які корисні для організму. Вже за кілька тижнів ви отримаєте першу зелень.

Шпинат. Рослина не дуже любить посушливу літню погоду, тому шпинат можна вирощувати в серпні, коли сонце вже не так нещадно пече.

Шпинат, фото: Pixabay
Шпинат, фото: Pixabay

Нагадаємо, чому жовтіє листя полуниці і як цього уникнути: топ-3 несподівані причини

Як повідомляв "Знай.ua", яке підживлення допоможе помідорам швидше дозріти: збільшує врожайність та термін зберігання плодів

Також "Знай.ua" писав, як за формою огірка зрозуміти, чого йому бракує: догляд за овочем влітку