Часник є надзвичайно корисним продуктом, але при неправильному зберіганні він може втратити всі свої властивості.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТо ж, щоб часник не втратив свої корисні властивості та вітаміни, важливо правильно підготувати його до зберігання після викопування. Передусім слід пам'ятати, що пошкоджені голівки непридатні для зберігання, тому використати їх слід найближчим часом.
Спершу викопані голівки часнику потрібно покласти в тінисте місце на кілька годин, щоб вони підсохнули. Після цього обтрушуємо від землі й на кілька тижнів залишаємо на тимчасове зберігання у місці, яке добре провітрюється.
Водночас для тривалого періоду зберігання цілком згодяться веранда або горище. Головною умовою тут є - щоб там було сухо і тепло. Часнику найкраще забезпечити вертикальне положення. Таким чином поживні речовини протягом усього періоду зберігання переходитимуть зі стебла до голівки.
Зверніть увагу, коли стебла підсохнуть, а шия стане тонкою, тоді потрібно буде обрізати бадилля. Зберігати часник можна заплетеним у коси, картонних коробках або трилітрових банках
При зберіганні у банках після того, як помістите в них головки, присипте сіллю і закрийте. Найкраще це зробити пластмасовими кришками. Поставте їх в коморі або холодильнику. Намагайтеся не допускати великої вологості та прямого потрапляння сонячних променів на часник. Крім того, важливо раз на тиждень знімати кришку та протягом кількох хвилин провітрювати банку.
Нагадаємо, ціни на молоко ростуть як на дріжджах: чи зупиниться здорожчання найближчим часом
Як повідомляв "Знай.ua", у Мінекономіки повідомили, хто може отримати додаткові кошти під час воєнного стану
Також "Знай.ua" писав,