В уряді спростили процедуру подання заявок на отримання пенсій та допомоги. Ці зміни стосуватимуться лише окремих груп українців. Подробиці повідомив представник Кабінету міністрів у Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram-каналі.

Кабінет міністрів вніс зміни до постанови 162, яка регулює особливості виплати та доставки пенсій на період воєнного стану, чим спростив процедуру подання заявок на отримання пенсій.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Так, нововведення надає право подавати заяви про виплату пенсії чи грошової допомоги до органу Пенсійного фонду або органу соціального захисту населення через сільського, селищного, міського голову або старосту.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще

Зміни стосуються тих українців, які перебувають на територіях територіальних громад, розташованих у районі проведення воєнних дій чи у тимчасовій окупації чи оточенні. Також таке право зберігатиметься за мешканцями вже звільнених населених пунктів, але лише протягом 3-х місяців після деокупації.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що уряд недофінансує наступного року соціальну сферу на 20 млрд. грн.: де візьмуть гроші на пенсії та соцвиплати.

Також наш портал інформував, що українцям показали, на що щомісяця йдуть рекордні суми з держбюджету: дві головні сфери забирають половину коштів.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що українці, які залишилися без дому, продовжують отримувати платіжки за газ: у Мінітеграції пояснили, що робити в таких випадках.