Стало известно о том, как украинцы на сегодняшний день относятся к тем гражданам, которые продолжают жить под российской оккупацией. Смогут ли они найти общий язык в будущем.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Киевским международным институтом социологии (КМИС) с 7 по 13 сентября.

Отмечается, что более 70% украинцев на сегодняшний день думают о том, что жители оккупированных территорий стали просто жертвами обстоятельств. Они как никто другой ждут момента, когда украинские защитники смогут им помочь.

Соцопитування, фото: КМІС
Соцопитування, фото: КМІС

Однако, нашлись и такие опрошенные граждане, которые совершенно так не считают. По их мнению, эти люди сами виноваты с тем, что с ними происходит.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

"Лише 12% респондентів критично ставляться до тих, хто продовжує жити на окупованих після 24 лютого територіях, і вважають їх колаборантами або байдужими до України. Переважна більшість (72%) вважають їх жертвами обставин і вважають, що вони хочуть повернення контролю України над окупованими територіями", - наголошують соціологи.

Соцопитування, фото: скріншот із відео
Соцопитування, фото: скріншот із відео

Все залежить від регіону, в якому проводилося опитування. Не більше ніж 7-17% скрізь вважають таких людей колаборантами, яким байдужа доля України. Все ж решта вірить, що ці українці незабаром зможуть повернутися до рідної гавані, і знову спокійно заживуть.

Віримо, що це справді так, і в майбутньому російські злочинці більше ніколи не ступать на наші землі. Тим більше, зі зброєю.

Соцопитування, фото: Уніан
Соцопитування, фото: Уніан

"Опитування проводилося методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед 2000 респондентів від 18 років, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювали влада України до 24 лютого) ", – зазначили соціологи.

Нагадаємо, що в Україні подорожчали яйця слідом за м'ясом та овочами: скільки коштують і де вигідніше купити

Раніше повідомлялося, що в уряді планують скоротити субсидії на оплату житлово-комунальних послуг: що чекає на українців

Також, втрата паспорта в період воєнного стану: які документи потрібні, і куди йти насамперед