Кабінет міністрів України розширив список громадян, які мають право на оформлення житлової субсидії. Так, хто відтепер зможе отримати допомогу від держави, повідомляє офіційний telegram-канал Верховної Ради.

Законодавством передбачено такий вид державної допомоги, як субсидія на оплату комунальних послуг. Отримати допомогу можуть зовсім не всі громадяни, а лише соціально незахищені верстви населення, ті, хто дійсно потребує підтримки, і відповідає вимогам для призначення субсидії.

Призначення субсидій, скріншот з відео
Призначення субсидій, скріншот з відео

Так, в уряді вирішили збільшити коло осіб, котрі можуть претендувати на субсидію. З урахуванням економічного та військового стану в Україні тепер отримувати допомогу можуть особи, які:

  • мають у власності кілька житлових приміщень/будинків, право власності на які придбано шляхом наслідування;
  • входять до складу домогосподарства та перебувають за кордоном у період дії військового стану;
  • мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, що утворилася під час дії воєнного стану.

Популярні новини зараз
Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин
Показати ще

Раніше портал Знай повідомляв, що уряд недофінансує наступного року соціальну сферу на 20 млрд. грн: де візьмуть гроші на пенсії та соцвиплати.

Також наш портал інформував, що українцям запропонували накопичити на старість, щоб отримати "плюс" до пенсії: у Раді підготували новацію з січня.

Крім того, наш портал інформував, що українці, які залишилися без дому, продовжують отримувати платіжки за газ: у Мінітеграції пояснили, що робити в таких випадках.