Камені в нирках – дуже неприємний стан, коли біль буквально затуляє весь світ і навряд чи хтось хоче хоча б день провалятися з такою неприємністю.

Але також мало хто знає, що буквально кожен день наближає такий хворобливий стан. Нижче ми розповімо нашим читачам про те, які дії сприяють збільшенню ризику утворення ниркових каменів.

1.Недолік споживаної рідини. Вода допомагає ниркам очищати організм від продуктів метаболізму, які й перетворюються на каміння.

людина п'є воду
людина п'є воду

2. Вживання великої кількості газованих напоїв. Вони містять фосфорну кислоту, яка сприяє утворенню каменів.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

3. Вживання червоного м'яса у великих кількостях. У червоному м'ясі багато пуринів, які активізують виробництво сечової кислоти та провокують утворення каменів.

4. Велика кількість цукру в раціоні. Їжа з високим вмістом цукру та фруктози створює сприятливе середовище для утворення каменів.

Цукор у продуктах, фото - siberianhealth.com
Цукор у продуктах, фото - siberianhealth.com

5. Нестача кальцію. Зменшення кальцію в меню призводить до збільшення кількості оксалатів в організмі, що поступово спричиняє сечокам'яну хворобу.

6. Використання білкових дієт. Вони збільшують рівень сечової кислоти у крові, підвищуючи ризик утворення уратного каміння.

варені яйця
варені яйця

Нагадаємо, що ніколи не пийте чай таким чином: вплив на організм гірший за отруту.

Раніше ми повідомляли, що буде, якщо пити зелений чай щоранку: українцям підказали кілька важливих нюансів.

Також стало відомо, що стопи можуть урятувати ваше здоров'я: як через ноги покращити стан всього організму.