Українці вже готові до того, що цієї зими температура повітря у їхніх оселях буде на кілька градусів нижчою. То ж люди готуються до найскладнішої зими за всю історію незалежності.

Одним з головних завдань українців зараз є підготуватися і попрацювати над енергоощадження. Для них зібрали 5 корисних порад про те, як зберегти тепло в оселі.

Як зберегти тепло в оселі взимку:

1. Перш за все заклейте щілини у вікнах і дверях, через які може виходити тепло, та утепліть їх. З цією метою використовуйте ущільнювач, герметик, теплоощадну плівку чи паралон. Зверніть увагу на те, щоб двері й вікна щільно зачинялися.

Опалення, скріншот: YouTube
Опалення, скріншот: YouTube

2. Обов'язково вивільніть простір біля радіаторів. прослідкуйте, щоб вони не були закриті меблями, шторами чи спеціальними сітками. Адже таким чином ви лише перешкоджаєте поширенню тепла.

Популярні новини зараз
Українцям можуть припинити соціальні виплати: кому треба поквапитись за новими правилами Гороскоп на четвер 14 листопада для всіх знаків Зодіаку: до Левів "підкотить" незнайомець, Рибам впоратися б із самим собою "Ощадбанк" затримує гроші: українцям пояснили, скільки ще чекати на кешбек Українцям пропонують нову фінансову допомогу: гроші виплатять одразу
Показати ще

3. Крім того, не зайвим буде встановити лист фольгованого паперу за радіатором. Така проста порада допоможе суттєво збільшити тепловіддачу.

4. Намагайтеся вдень залишати штори відкритими, щоб сонячні промені потрапляли в оселю. Водночас вночі навпаки - щільно закривайте штори та жалюзі. Це знизить швидкість втрати тепла та захистить від холоду.

5. При можливості замініть газове обладнання, якому понад 10-15 років. Врахуйте, що такі прилади з роками стають менш ефективними, а відповідно – споживають більше газу для тих самих потреб.

опалення
опалення

Нагадаємо, питимемо несолодку каву і чай? Виробники цукру зіткнулися з проблемами

Як повідомляв "Знай.ua", очищення води в домашніх умовах: дієві способи, які виручать у складний момент

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили обов'язкову умову призначення пенсії: терміни обмежено