У Росії продовжують скочуватися на дно зі швидкістю японського поїзда. Цього разу вони вирішили створити в місцевих вишах предмет про «велике майбутнє» росію, а також про «загниваючу Захід». Усі за стандартами пропаганди.

Про це повідомляє російське видання Медуза .

Справа в тому, що, починаючи вже з наступного року, якщо такий настане в путінській росії, в освітніх закладах з'явиться ідеологічний предмет. Він повинен буде переконати студентів у тому, що на Росію чекає велике майбутнє. Пропаганда безпосередньо під час навчання.

Скрін, відео YouTube студенти
Скрін, відео YouTube студенти

Джерела, наближені до Кремля, стверджують, що молоді люди повинні усвідомлювати, куди й навіщо йде росія, проте правду там розповідати ніхто не збирається, звичайно ж. Розробку нового проекту займається навіть адміністрація президента.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

"Захід загниває, він постійно гадив Росії, але його час минув, у нас велике майбутнє, багата історія та культура, треба користуватися кризовим моментом і отримувати від нього все", - описав зміст ідеологічного курсу один із співрозмовників видання.

Студент. Фото: 420on.cz
Студент. Фото: 420on.cz
Студент. Фото: 420on.cz

До речі, студенти негуманітарних спеціальностей вивчатимуть цей предмет протягом одного року, а от гуманітаріям доведеться помучитися вже кілька років. Але найбільше не пощастило історикам і політикам, яких змусять проходити цей курс протягом усього навчання.

У Кремлі дуже бояться, що вони можуть мислити розумніше, тому відразу вб'ють на думку ту інформацію, яка їм вигідна.

Студенти рф. Фото: Telegram
Студенти рф. Фото: Telegram

Крім цього, передбачається, що інтеграція такого ідеологічного предмета до навчальних програм допоможе Кремлю зачистити російські виші від ліберальних викладачів.

Пропаганда в наявності. Вони таким способом можуть також готувати народ до швидкої поразки в Україні.

Нагадаємо, що ворожі ракети долітатимуть швидше — українців попередили про небезпеку

Раніше повідомлялося, що путін ввів військовий стан на окупованих територіях України

Також росіяни більше не хочуть жити: у Кремлі наказали заблокувати сайт зі здачі окупантів в український полон