Українці мають шанс отримати 20 тисяч гривень від ПриватБанку, виконавши деякі умови. Хто може отримати гроші і що для цього потрібно зробити, повідомляє пресслужба банку у соцмережі facebook.

ПриватБанк порадував клієнтів новою акцією, яка дає шанс виграти сертифікати на суму 500 гривень та 20 тисяч гривень. Взяти участь зможуть лише клієнти, які мають стипендіальні карти від ПриватБанку.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

"Власники стипендіальних карток ПриватБанку Visa або іншої платіжної системи, але з карткою "Універсальна" Visa, можуть взяти участь в акції "Тріньк-тріньк та сертифікат у кишені", яка триватиме з 31 жовтня по 11 грудня. Переможці можуть виграти один із 300 сертифікатів на суму 500 гривень від giftmall, або 20 000 грн на навчання", - йдеться у повідомленні.

Гроші. Фото: скриншот Youtube
Гроші. Фото: скриншот Youtube

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків
Показати ще

У банку зазначили, що для участі потрібно зареєструватися в акції та здійснити якнайбільше оплат на будь-яку суму.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, така проблема у кожного другого: українка з карткою "ПриватБанку" розкрила схему шахраїв, списали 24 тисячі.

Також наш портал інформував, кредити у спадок: чи доведеться українцям виплачувати іпотеку та інші борги за померлого родича, відповідь юриста.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "На біженцях заробляє": після піврічної окупації українці раділи життю на волі, але втрутився "ПриватБанк".