Через підвищення прожиткового мінімуму, у кількох категорій пенсіонерів зросте сума виплат.

Підвищення пенсій у 2022 році буде у грудні, пов'язане воно з підвищенням прожиткового мінімуму. Про це йдеться у бюджеті Пенсійного фонду на 2022 рік, а також заяві Міністерства соціальної політики.

Виплати пенсій, кадр з відео
Виплати пенсій, кадр з відео

Мінімальна пенсія зросте на 66 гривень, та становитиме 2 093 гривень, максимальна – на 660 гривень, та становитиме 20 930 гривень.

Також пенсія виросте у тих, хто має великий страховий стаж. Їм за кожен рік роботи понад норму пенсію збільшать на 1%, з грудня 2022 року це 20,93 гривні.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Тож, ті, хто сидить на мінімалці, отримує найвищі пенсії, та ті, хто гарував найдовше - у грудні матимуть змогу отримати винагороду більшу.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

На наступний рік підвищення пенсій не планувалося, через війну. Але уряд пообіцяв провести планову індексацію. Також попри фінансові негаразди через агресію росії, у жовтні уряд зміг підвищити заплановані виплати. Та тепер середня пенсія в Україні становить 4 539,36 грн.

Нагадаємо, ми писали, що не менше 3 854 гривень: українцям розповіли, як визначається розмір пенсії за вислугою років.

Як повідомляв "Знай.ua" українцям дозволили впливати на розмір майбутньої пенсії: так може зробити кожний.

Також "Знай.ua" інформував, що ці пенсіонери залишаться без виплат: чому не всі отримають свої гроші, пояснення ПФУ.