Крупи є одним із найходовіших товарів в Україні, особливо в умовах війни, адже мають досить великий термін придатності та обкладають високою харчовою цінністю. Втім, ціни на них не дуже тішать гаманці українців. Скільки коштує гречка, рис та пшоно у другій половині листопада, показує портал Мінфін.

Так, ціни на гречку в українських супермаркетах продовжують опускатися вниз і зараз крупа в середньому коштує 76,37 гривні за кіло.

Ціни на крупи. Фото: скрін youtube
Ціни на крупи. Фото: скрін youtube

Ще місяцем раніше було дорожче – 80,78 гривні за кіло гречки.

Ціни на гречку. Фото: скрін Мінфін
Ціни на гречку. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Горскоп на неділю, 15 грудня: час перезарядися і подумати про важливе У платіжках за комунальні послуги з'явився новий рахунок: кому готувати більше грошей Увага для всіх, хто має газові плити: Газмережі терміново звернулися до українців через холоди Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

У той самий час ситуація з рисовими крупами складається інакше. У другій половині листопада середні цінники на довгий рис становлять 74,59 гривні за кіло, а всього на місяць раніше було 69,34 гривні за кіло. Круглий рис також додав у ціні – з 74,85 до 77,17 гривні за кіло.

Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін
Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін

Пшоно у листопаді також коштує українцям дорожче. Цінники збільшились з 30,34 до 30,45 гривні за кілограм. Водночас ця крупа у фасуванні 900 грамів стала дешевшою - 18,90 гривні замість 20,01 гривні.

Ціни на пшоно. Фото: скрін Мінфін
Ціни на пшоно. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ціни на капусту в Україні підскочили майже вдвічі, але це не кінець: експерти прогнозують подальше подорожчання.

Також наш портал інформував, гречка, цукор, хліб та соняшникова олія: АТБ та Metro показали ціни на популярні продукти в середині листопада.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, борщик буде наваристим: супермаркети змінили ціни на головні інгредієнти, але подешевшало не все.