Багато хто любить прості та швидкі сніданки, які не вимагають багато часу на приготування та досить смачні. Але експерт із харчування пояснив, що вони зовсім не корисні для певних людей.

Мюслі – популярна їжа для сніданків. Її виготовляють із сирих або запечених злаків, сухофруктів, горіхів та меду. Але в них ховається багато калорій. Мюслі та гранола на сніданок зовсім не є фітнес продуктами і не допомагають скинути вагу, як заявляють у рекламі.

Мюслі на сніданок, фото з вільних джерел
Мюслі на сніданок, фото з вільних джерел

Експерт з харчування Віктор Мандзяк заявив, що виробники сухих сніданків малюють на коробці цього продукту контур дівчини з тендітною фігурою, а сам продукт часто називають мюслі фітнес.

"І ти несвідомо починаєш асоціювати мюслі зі стрункістю. Бізнес - жорстоке поле бою, де клієнта приваблюють усіма правдами-неправдами. Але зі здоров'ям мюслі пов'язані тільки своєю назвою", - написав він.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

У злаках приблизно 340 ккал/100 грамів, у сухофруктах приблизно 230 ккал/100 г. Горіхи дуже калорійні, у яких 650 ккал/100 г. У меді міститься 330 калорій на 100 грамів.

Схуднення, Pixabay
Схуднення, Pixabay


За словами експерта, мюслі можна їсти на сніданок спортсменам, але людям, які мріють скинути вагу - їх їсти не рекомендується.

"Мюслі – страва, яка чудово впишеться в раціон бігуна-марафонця. А ось людині, яка стежить за своєю фігурою, б'ється за кожен сантиметр на талії, таку традиційну страву я раджу сприймати як десерт, бо вона їм і є. Ореол корисності знято з голови мюслі і передано помідорам, вони заслужили", - резюмував Віктор.

Раніше ми писали, звички, які погіршують життя – прокрастинація, низька самооцінка та хвороби

Як повідомляв Знай.ua не дивіться довго в дзеркало: яка прикмета є безперечною ознакою небезпеки