В уряді вигадали, як зробити так, щоб пенсії отримували навіть ті, хто не мав офіційного працевлаштування. Для цього було ухвалено закон 2734.

Закон 2734 дозволить українцям, які не можуть офіційно працевлаштуватися сплачувати внески в ПФУ та мати можливість отримувати пенсію, коли досягнуть пенсійного віку. Новий законопроєкт можна прочитати на сайті Закон Рада.

Пенсіонери, скріншот з відео
Пенсіонери, скріншот з відео

Згідно нових норм закону, ті, хто не можуть працювати та отримувати стаж, особливо це стосується переселенців та біженців, сплачувати внески та таким чином отримати страхову "подушку" яка дозволить отримати пенсію.

Новий закон вносить можливість усім охочим підтримувати пенсіонерів у цей непростий період.

Популярні новини зараз
У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще
У законі йдеться, що всі, хто втратив роботу може також отримати допомогу від близьких, друзів або меценатів. Тобто страховий внесок може здійснити не тільки людина самотужки, але й той, хто вирішив нею опікуватися.

Пенсіонери, скріншот: Youtube
Пенсіонери, скріншот: Youtube

Зазначається, що при благодійних внесках працює дві системи — адресна допомога на пенсіонера, та загальна, коли внесені кошти просто розподіляються між нужденними. Варто зауважити, що вносячи певну суму на рахунок пенсіонера, до самого пенсіонера буде доходити лише 70%, а 30% буде забирати ПФУ, розподіляючи на свої потреби.

Нагадаємо, ми писали, що кинуть найзапекліші курці — в Україні хочуть підвищити акциз на тютюнові вироби.

Як повідомляв "Знай.ua" що робити українцям, яким не вистачить стажу для пенсії у 2023 році

Також "Знай.ua" інформував, українцям пробачать кредити на житло та транспорт: Гетманцев розповів, кого це торкнеться