Аферисти вміло користуються хитким та важким становищем українців, багато з яких залишилися без колишніх доходів та роботи під час війни. Вони задіяли нову схему для "розводу" людей.

Нині по всій країні є проблеми з електропостачанням та зв'язком – на це й розраховують недобросовісні українці. Про махінації написали у порталі "На пенсії".

Телефонні шахраї, фото: gsminfo.com.ua
Телефонні шахраї, фото: gsminfo.com.ua

Шахраї дзвонять на телефонний номер своєї "жертви" і видаються оператором мобільного зв'язку. Вони нібито хочуть допомогти - пропонують переключити людину на іншу вежу, щоб під час відключень електроенергії зберігався стабільний зв'язок.

Після вашої згоди вони попросять на телефоні ввести довгий код і назвати той код, який прийде по смс.

Популярні новини зараз
Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців НБУ зобов'язав банки перевіряти клієнтів: яку інформацію не сховати Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще

Шахрай. Фото: скрін youtube
Шахрай. Фото: скрін youtube

На цьому моменті людина потрапляє на "гачок" і її номер привласнюють собі шахраї. Завдяки йому вони отримують доступ до найважливішого - соціальних мереж, банківських додатків.

Варто бути обережнішим, відповідаючи на дзвінки з невідомих номерів. У жодному разі не давайте своїх персональних даних і не диктуйте коди зі смс, а також попередьте рідних про подібні схеми обману.