Великі тепличні комбінати знижують обсяги вирощування огірків на користь помідорів. Причина банальна – останні вимагають менше енерговитрат. Про це у блозі компанії Rijk Zwaan Ukraine розповів власник тепличного господарства Максим Мироненко, повідомляє AgroTimes.

Ситуація з енергосистемою України залишається складною. Незважаючи на цілодобову роботу енергетиків, відключення електрики все ще відбувається і жити з ними українцям доведеться ще тривалий час. Якщо простим громадянам це приносить переважно побутові незручності, то для бізнесу незліченну кількість проблем.

Ціни на огірки, скріншот з відео
Ціни на огірки, скріншот з відео

Так, власник тепличного господарства Максим Мироненко зазначив, що через проблеми з електрикою багато тепличних комбінатів відмовляються від вирощування огірків і більше дивляться у бік помідорів. Причина в тому, що для вирощування огірка потрібно більше енерговитрат.

Огірки. Фото: скриншот youtube
Огірки. Фото: скриншот youtube

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Також експерт додав, що у нинішніх реаліях у бізнесі є багато невизначеності. Наприклад, навіть передбачити, коли висівати насіння складно, адже ніхто не може точно спрогнозувати, якою буде ситуація з електрикою.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, вітаміни влетять у копійчину: українців засмутили новими цінниками на апельсини, мандарини та банани.

Також наш портал інформував, овочі на вагу золота: як у супермаркетах змінилися ціни на капусту, картопля та морква.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, вартість огірків та цибулі досягла рекорду: які ціни і чого чекати вже після свят.