Відомий український педіатр Євген Комаровський щодня працює з батьками, щоб вони не припускалися серйозних помилок та їхні діти росли здоровими, без проблем.

До нього часто прислухаються мами, бабусі, він тішить їх порадами і все це публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Зараз доктор Комаровський виділився десятьма діями, які необхідні для формування та нормального функціонування імунної системи.

Євген Комаровський, фото: Instagram
Євген Комаровський, фото: Instagram

"Так" - чистоті, "ні" - стерильності. "Ні" - ненажерливості та їжі без апетиту. "Ні" - захоплення солодощами. "Так" - фізичним навантаженням. "Так" - регулярному стільцю. "Так" - холодним напоям. З мамою та татом – цікавіше, ніж зі смартфонам. "Ні" перегріву та накопичувачам пилу; "так" - контроль параметрів повітря. "Так" - свіжому повітрі, "ні" - телевізору.

"А можна цю пам'ятку поширити в громадських місцях? Вже точно багатьом знадобиться 😉", "Мама все життя давала нам з братом тільки теплу рідину. Ніколи нічого з холодильника. Підсумок - часті хвороби" , - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, що доктор Комаровський навчив , як за допомогою однієї чашки дізнатися причину хворого горла: "Випити крижаний...".

Раніше ми повідомляли, що Комаровський застеріг про небезпечну інфекцію , червоні прапорці, після яких треба бігти до лікаря: "Стара нова небезпека".