Науковці у Швеції провели дослідження, де виявили зв'язок між депресивними станами та прокрастинацією, це не тільки лінь та безвідповідальність.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк вияснили дослідження, прокрастинація поширена серед студентів і, за гіпотезою, призводить до несприятливих наслідків для здоров'я. Про це йдеться у
Вчені провели дослідження на 3525 студентах і з'ясували, що більш високий рівень прокрастинації може свідчити про депресію, тривогу та високий рівень стресу.
Крім того, прокрастинація може викликати біль, що призводить до інвалідності, нездоровий спосіб життя (погана якість сну, відсутність фізичної активності, вживання тютюну), вживання канабісу, вживання алкоголю та пропуск сніданку, психосоціальні фактори здоров’я (самотність та економічні труднощі) та загальний стан здоров'я.
Таким чином, вчені визначились з наступним колом досліджень, які мають підтвердити вплив вищевказаних факторів на рівень прокрастинації, та методи виправлення ситуації.
Раніше прокрастинацію часто порівнювали з лінню, але лінь це просто рішення людини не робити, а прокрастинація, це неможливість себе зібрати до купи, щоб зробити.
Нагадаємо, ми писали, що забезпечать "залізобетонний" імунітет: які продукти потрібно їсти, щоб захиститися від хвороб.
Як повідомляв "Знай.ua" більше шкоди, ніж користі: чому небажано заправляти салати олією та чим її можна замінити.
Також "Знай.ua" інформував, не поспішайте викидати, одяг ще можна врятувати: як вивести пляму від смоли - 3 способи.