Науковці у Швеції провели дослідження, де виявили зв'язок між депресивними станами та прокрастинацією, це не тільки лінь та безвідповідальність.

Як вияснили дослідження, прокрастинація поширена серед студентів і, за гіпотезою, призводить до несприятливих наслідків для здоров'я. Про це йдеться у статті на pubmed.

Прокрастинація. Фото:Youtube
Прокрастинація. Фото:Youtube

Вчені провели дослідження на 3525 студентах і з'ясували, що більш високий рівень прокрастинації може свідчити про депресію, тривогу та високий рівень стресу.

Крім того, прокрастинація може викликати біль, що призводить до інвалідності, нездоровий спосіб життя (погана якість сну, відсутність фізичної активності, вживання тютюну), вживання канабісу, вживання алкоголю та пропуск сніданку, психосоціальні фактори здоров’я (самотність та економічні труднощі) та загальний стан здоров'я.

Популярні новини зараз
У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є"
Показати ще

Таким чином, вчені визначились з наступним колом досліджень, які мають підтвердити вплив вищевказаних факторів на рівень прокрастинації, та методи виправлення ситуації.

Раніше прокрастинацію часто порівнювали з лінню, але лінь це просто рішення людини не робити, а прокрастинація, це неможливість себе зібрати до купи, щоб зробити.

Нагадаємо, ми писали, що забезпечать "залізобетонний" імунітет: які продукти потрібно їсти, щоб захиститися від хвороб.

Як повідомляв "Знай.ua" більше шкоди, ніж користі: чому небажано заправляти салати олією та чим її можна замінити.

Також "Знай.ua" інформував, не поспішайте викидати, одяг ще можна врятувати: як вивести пляму від смоли - 3 способи.