Стало відомо про те, як можна українцям дізнатися про так звані листи щастя за порушення правил дорожнього руху. Усім доведеться відповідати.

Зараз штрафи досить поширена ситуація, якщо ви проводите багато часу за кермом. Причиною може бути будь-що, і кожен водій хоч раз у житті з цим стикався.

Дізнатися про свій лист щастя можна завдяки сучасним технологіям за допомогою вашого ноутбука або смартфона.

Штрафи, кадр з відео
Штрафи, кадр з відео

Навіть в умовах війни роботу продовжують системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху, тому про наявність штрафу ви дізнаєтесь лише через кілька хвилин після вашого порушення.

Популярні новини зараз
Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Українцям пропонують "бабусь в оренду", щоб відкосити від мобілізації: "Годувати 3 рази на день" Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Наприклад, зайти на сайт Міністерства внутрішніх справ у спеціальний розділ, де ви побачите рядок адміністративних правопорушень. Для перевірки вам знадобиться дві речі – ідентифікаційний номер автомобіля, а також серію та номер одного з документів, що засвідчують вашу особу.

Патрульна поліція, скріншот: YouTube
Патрульна поліція, скріншот: YouTube

Також це можна зробити за допомогою електронного кабінету водія. Там потрібно авторизуватися за допомогою електронного підпису, або через банки, з якими працює сервіс.

Третій спосіб за допомогою порталу ДІЯ, яким користуються мільйони завдяки його простоті. У вас у телефоні ціла держава, а також більшість послуг.

Примітно, що система ДіЯ здатна самостійно сповіщати водія за допомогою повідомлень на смартфоні.

Поліція, фото Нацполіції
Поліція, фото Нацполіції

Нагадаємо, що зарахувалися на карту і одразу "випарувалися": клієнтка ПриватБанку залишилася без грошей після дивного збою

Раніше повідомлялося, що сам зганьбився і дівчину "кинув": начальник львівської патрульної поліції подарував недійсну перепустку

Також, зменшення врожаю та подорожчання продукції: що буде з цінами на хліб у 2023 році