Наші читачі вже звикли, що ми іноді даємо трохи їжі для духовних практик та глибоких роздумів. Велика кількість астрологів упевнена, що вже у 2023 році на території України припиниться війна. Однак з'явився прогноз, песимістичний, коли все може піти за більш важким сценарієм.

Своїм прогнозом поділилася астроексперт та майстер Таро Яна Тимощук у мережі YouTube.

Яна Тимощук, скриншот: YouTube
Яна Тимощук, скриншот: YouTube

За словами астролога, бій України за свободу проти російських окупантів може тривати до 2025 року. Однак, якщо враховувати оптимістичні сигнали від зірок – все може завершитись і раніше. У будь-якому разі перемога України буде – тут у небесних світил сумнівів немає.

Яна Тимощук приділила особливу увагу одному моменту, який вказує на те, що Україні потрібна зброя. На жаль, наразі тієї кількості, яка потрібна Україні, поки що не надійшла.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

[quote author=""]"Ленд-ліз поки не діє. До того ж у Росії є плани щодо "обнулення" наших територій. Тобто їм байдуже людські життя, у них у пріоритеті — повна зачистка. Щоб протистояти їм, повторюся ще раз, нам потрібна зброя. Карти показують, що допомога може надійти протягом трьох місяців. Випадає і карта "Сонце", яка свідчить про те, що ми зможемо вистояти та перемогти", - сказала астролог Яна Тимощук.

Нагадаємо, притягують гроші як магніт: яких знаків Зодіаку багатство прийде без старань і зусиль.

Раніше повідомлялося, три знаки Зодіаку, на які чекає серйозне випробування в парі.

Також, жодних фінансових труднощів: які два знаки Зодіаку в лютому чекають на нові можливості, багатство і успіх.