Тепер у відділеннях "Укрпошти" можна отримати посилку не надаючи документів. В поштовому операторі повідомили про низку змін.

У Мінінтерграції повідомили, про важливі зміни в "Укрпошті", де змінили умови для отримання посилок. У поштовому операторі сподіваються, що це спростить отримання відправлень.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

У повідомленні йдеться, що отримати посилку без надання працівникам пошти документів можна буде за певних умов:
  • вказано номер телефону отримувача;
  • оголошена цінність до 15 000 гривень, післяплата до 5000 гривень для внутрішніх відправлень;
  • оголошена цінність до 20 000 гривень для міжнародних відправлень;
  • відсутні позначки "Вручити особисто" та/або "Судова повістка".

"Укрпошта" відновила доставку з інтернет-магазинів, та надає послуги з доставлення ліків, документів, а також пересилання в середині та за межами країни. Крім того, оператор надає послуги переказу грошей та різних фінансових операцій.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

Проте часто-густо оператор потрапляє у скандальні ситуації, які озвучують українці, що стикаються з не завжди якісними послугами, такими як, наприклад, псування відправлення, втрата посилки або доставка не за вказаною адресою.

Популярні новини зараз
У МОЗ заспокоїли українців на рахунок е-рецептів: в аптеки бігти не потрібно "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Нагадаємо, ми писали, що пошта, готівка та обов'язковий платіж: прості відповіді на питання щодо нового механізму виплат субсидій.

Як повідомляв "Знай.ua", якщо поруч немає аптеки: "Укрпошта" порадувала українців новою послугою.

Також "Знай.ua" інформував, "Укрпошта" виправдалась за пошкоджене майно та пояснила, коли треба було вимагати компенсацій.