Стало відомо про те, яку ціну на прилавках ставлять найпопулярніші українські супермаркети на сіль, цукор та борошно на кінець січня місяця.

Про це свідчать дані, опубліковані на порталі Мінфін.

Справа в тому, що за перший місяць 2023 року ціни на цю категорію продуктів змінилися, хоч здебільшого й незначно.

Наприклад, що стосується солі. Її середня вартість за цей час знизилася, що не може не тішити – 33,77 гривень за один кілограм. Що стосується українських супермаркетів, то там ціна на неї коливається в межах 33,50-25,90 гривень за один кілограм.

Ціни на продукти, скріншот: Мінфін
Ціни на продукти, скріншот: Мінфін

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Цінник на морську сіль так і залишився на тому ж рівні – 32,55 гривень за кілограм у середньому. Найдешевше представлена ​​продукція у супермаркеті Варус – 27,50 гривень, а ось у МегаМаркеті вже 37,60 гривень.

Пшеничне борошно навпаки показало зростання за цей місяць, одразу на 11 копійок. Її середня вартість зараз залишається на рівні 21,33 гривні за кілограм. Два кілограми такого ж борошна зросли в ціні з 38,38 грн до 40,73 грн.

Ціни на продукти, скріншот: Мінфін
Ціни на продукти, скріншот: Мінфін

Цукор. Ще один продукт, який постійно користується популярністю. Тут ціни знизилася вже суттєвіше. Тобто якщо у грудні місяців у середньому супермаркети продавали цей продукт на прилавках за 34,19 гривень за один кілограм, то зараз це вже 33,70 гривень. Загалом практично скрізь ціна однакова, тому вам не доведеться шукати магазин із дешевшим варіантом.

Ціни на продукти, скріншот: Мінфін
Ціни на продукти, скріншот: Мінфін

Нагадаємо, що можна заощадити: супермаркети оновили ціни на пшоняну крупу та вермішель.

Раніше повідомлялося, що виписали штраф та залишили без прав на півроку: українським водіям розповіли про незаконне покарання копів, запам'ятайте це

Також, без пенсійного збору та документи за 5 хвилин: українцям запропонували розмитнювати авто у "Дія"