У пропагандистських пабліках розповсюджують відео, на якому декілька хлопців знущаються з однолітка з Донецька, якому ампутували обидві ноги.

Хлопці підходять з камерою до дитини, у якої замість ніг дві залізні культі та починають булити його. Вони пхають ногами у протези, та насміхаються.

Булінг школяра. Фото: кадр з відео
Булінг школяра. Фото: кадр з відео

О, це наш шоколадний заєць. В тебе справжні ноги? Ти що втратив на війні у В'єтнамі? Може ти наступив на розтяжку і тобі відірвало обидві ноги? Може ти пасся на галявині, і не помітив, як замість травки почав гризти гранату? — знущаються підлітки.

Хлопець намагається спокійно реагувати на випади однолітків, сидить з телефоном, стиснувшись та приготувавшись до чергової порції знущань. Він віджартовується, намагається підіграти нелюдам, погоджується про все, що говорять підлітки, проте зрозуміло, що йому непереливки.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі
Показати ще

Булінг школяра. Фото: кадр з відео
Булінг школяра. Фото: кадр з відео

Про співчуття серед російських підлітків говорити не приходиться, пропаганда працює від самого народження "створюючи" бездушних безпринципових створінь, біомасу, яку можна спокійно закинути "помирати за путіна" у будь-який куточок світу.

Нагадаємо, ми писали, що російські зеки усвідомили всі "чудеса" війни, і тепер мріють повернутися у затишну тюремну камеру.

Як повідомляв "Знай.ua" кадировці зґвалтували російську журналістку у Мелітополі: ще й побили оператора, то ж у телевізорі не покажуть.

Також "Знай.ua" інформував, путін міг би отримати перевагу: Захід зрозумів, чому треба пришвидшити допомогу.