Останні новини мобілізації, коли повістки стали роздавати, як покарання для невиправних, викликало хвилю обурення не лише у цивільних, але й у військових.

З'явилися новини про те, що, наприклад, народні депутати, з цілого скликання аж цілих два пішли захищати країну від агресора, інші відзначилися хіба що купівлею рідкісних дорогих авто. Натомість почастішало випадків, коли на фронт відправляють підозрюваних або як покарання, про це пише Юрій Гудименко, сапер на своїй сторінці в Facebook.

Видача повістки. Фото: скрін youtube
Видача повістки. Фото: скрін youtube

Військові, яким необхідне поповнення у склад їхніх бригад зазначають, що ЗСУ це не смітник, і не покарання. На думку воєнного Валерія Маркуса, ті, хто не хоче воювати більше заваджають, аніж допомагають. А Юрій Гудименко пропонує МВС вручати повістки не у військкомат, а на роботу до своїх структур.

Приходите так, суворо стукаєте у двері і повідомляєте підозрюваному, що тепер він слідчий РВ УМВС. Або що він тепер водій у вашому райвідділку. Або що він тепер відповідає за вашу зброю. Як ідея, шановна поліціє? Норм? — пише сапер.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще

Далі Гудименко зазначає, що якщо Нацполіції не потрібен такий слідчий, то на біса йому такий сапер або мінометник.

Скриншот допису
Скриншот допису

Збройні Сили – це не тільки не покарання, це ще й не смітник, куди можна скидати підозрюваних замість того, щоб нормально зробити роботу і провести слідство. — зазначає військовий.

Нагадаємо, ми писали, що тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації.

Як повідомляв "Знай.ua", мобілізують навіть частково придатних: служити відправлять і тих, хто не сподівався.

Також "Знай.ua" інформував, хто донатить на ЗСУ, а хто скуповує авто: нардепи придбали автівок на $1,3 млн мінімум від 24 лютого.