Українцям пояснили, що робити у разі виявлення розбіжності у біометричних документах і куди звертатися, щоб виправити помилку.

Як зазначають у Державній міграційній службі, у разі розбіжностей у біометричних документах дійсним вважатиметься лише один. Фахівці пояснюють, що такі розбіжності можуть трапитися у зв'язку з оновленням програмного забезпечення в системі оформлення біометричних документів, яке відбулося в лютому цього року.

"Тож у разі різної транслітерації даних людини в ID-картці та паспорті для виїзду за кордон дійсним вважається визнається лише один документ — оформлений останнім.", - йдеться у повідомленні. Державна міграційна служба

Виїзд за кордон, паспорт. Фото: скриншот Youtube
Виїзд за кордон, паспорт. Фото: скриншот Youtube

У Державній міграційній службі пояснили, що якщо людина спочатку оформила закордонний паспорт, а потім ID-картку з іншим написанням ім'я чи прізвища, то закордонний паспорт автоматично буде визнаний недійсним.

Популярні новини зараз
"Дайте більше грошей за те, що стали гіршими": українці розлютилися через підвищення тарифів "Київстару" на 40% Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву Пенсіонерів змусять платити за проїзд у громадському транспорті Подорожчання буде нестерпним: українцям радять робити запаси – по 10 кіло не менше
Показати ще

У разі виявлення таких розбіжностей людина має звернутися до:

  • підрозділів міграційної служби;
  • ЦНАПу;
  • "Паспортного сервісу".

Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ

Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати