Один із трьох великих українських мобільних операторів компанія Lifecell, яка нещодавно знову анонсувала підвищення своїх тарифів, продовжує псувати нерви абонентам. Українці навіть провели невелике дослідження, як нові ціни на тарифи зростають по відношенню до американського долара.

Виявилося, що долар США в Україні зріс лише на 25%, а ось тарифи Lifecell на всі 240%. Така ситуація абсолютно не влаштовує абонентів, при тому, що послуги в тарифах не змінилися.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню абонента Lifecell на порталі для відгуків Otzivua.

Lifecell. Фото: скрін youtube
Lifecell. Фото: скрін youtube

"Я з цим оператором вже більше 14 років, але останнім часом з тарифами відбувається якась ср*нь господаря! Останнім часом була на тарифі "Смарт Лайф 2020", він коштував 95грн і так плавно виріс до 225! Або ви там всі показалися?

Популярні новини зараз
"Якось злиденно...": українець у Європі очманів від сервісу Vodafone за 200 гривень, вдома за таке доведеться віддати тисячу Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

У мене не додалося жодного МБ! Жодної хвилини! Долар зріс на 25%, а тариф ЗБІЛЬШИВСЯ в 2,4 рази. І під час блекаутів ніфіга не було зв'язку по пів місяця, але знімали платню справно. Це остання крапля. Я змінюю оператора. Загалом не турбуються", - пише незадоволений абонент.

Відгук незадоволеного абонента Lifecell, скріншот: Otzivua
Відгук незадоволеного абонента Lifecell, скріншот: Otzivua

Нагадаємо, "Київстар" зізнався, що ховає від абонентів дешеві тарифи: "Пакети не потрібні, триває дискримінація".

Раніше повідомлялося, "Лупіть гроші з людей": абоненти "Київстар" скаржаться, що після підвищення тарифів зв'язок став розкішшю.

Також, українець звинуватив Lifecell в "обрізанні" безлімітного інтернету: "Знижуєте швидкість".