Депутат-митник із ОПЗЖ 5 місяців прогулював роботу, а засідання Ради — понад рік. До таких висновків прийшли розслідувачі руху "Чесно".

З 1 лютого 2022 року депутат Вінницької обласної ради від ОПЗЖ Сергій Ткачук жодного разу не з'явився на робочому місці — Закарпатській митниці Державної митної служби України, і його при цьому не звільняли. Так само депутат понад рок не відвідує засідання облради. Це дає підстави для його відкликання. Про це йдеться у розслідуванні "Чесно".

Сергій Ткачук. Фото: скриншот Facebook
Сергій Ткачук. Фото: скриншот Facebook

При цьому користувач TikTok, яка, ймовірно, є його дівчиною, розмістила відео з люксового готелю в Чорногорії, на якому Ткачук танцює під російську попсу.

Журналістам далося отримати посадову інструкцію Ткачука. Згідно з документом, отриманим у відповідь на запит, він мав би проводити аналітичну роботу із виявлення способів та засобів переміщення товарів через митний кордон України, а також проводити підбір, підготовку та тренування службових собак.

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

Скриншот звернення, рух "Чесно"
Скриншот звернення, рух "Чесно"

Але Ткачука з лютого аж до його звільнення у червні 2022 року на робочому місці не було. В табелі робочого часу стоїть "НЗ", що означає "відсутність з нез’ясованих причин".

Скриншот звернення, рух "Чесно"
Скриншот звернення, рух "Чесно"

Після звільнення Ткачук на додачу отримав вихідну допомогу, згідно з чинним законодавством у розмірі 15 119 грн.

Курорт, розслідування. Фото: скриншот "Чесно"
Курорт, розслідування. Фото: скриншот "Чесно"

На сторінці у Facebook Ткачука навіть словом не обмовлено про війну, яку розпочала росія проти України, а в TikTok у користувачки з ніком nadin.grinadin знайшли відео, на якому Сергій Ткачук танцює. Відеоряд супроводжує пісня філіпа кіркорова, який підтримує війну проти України.

Зазначають, що місцевість на тлі якої танцює депутат, дає підґрунтя вважати, що це люкс-готель у Чорногорії. Це може бути мережа пентхаусів Dukley Gardens у місті Будва на березі Адріатичного моря. Оренда номера тут стартує від 1271 євро за день.

Курорт, розслідування. Фото: скриншот "Чесно"
Курорт, розслідування. Фото: скриншот "Чесно"

Нагадаємо, ми писали, що поплічник Медведчука досі сидить в Комітеті з нацбезпеки: на другий рік війни вирішили відкликати Льовочкіна.

Як повідомляв "Знай.ua" рот Іллі Киви у москві готують до тюремних оральних послуг: "Викинули з елітної клініки".

Також "Знай.ua" інформував, "знищує економіку України краще за російські ракети": журналісти розслідували діяльність скандального Данила Гетьманцева.