Для наших дорогих читачів, котрі під час походу до магазину уважно придивляються до цін на головні продукти харчування, є кілька важливих повідомлень. Справа у тому, що у великих українських мережах супермаркетів змінилися ціни на молоко, сир та сметану.

У перші дні квітня ціни на молоко та молочні продукти можуть приємно здивувати покупців.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків порталу Minfin, пише "Хвиля".

Молочка, скріншот: YouTube
Молочка, скріншот: YouTube

Вартість молока

Ціна на молоко жирністю 1% знизилася – із 38,60 грн. у лютому до 38,17 грн. у березні, а от молоко жирністю 2,6% навпаки додало вартості – 40,66 грн. порівняно із 38,75 грн. в лютому.

Популярні новини зараз
Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Головне за 27 травня: Маша Полякова готується до весілля, полуниця по 120 гривень, контрнаступ ЗСУ та здорожчання електрики По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати
Показати ще

Ціни на молоко, скріншот: Minfin
Ціни на молоко, скріншот: Minfin

Вартість сиру

Істотно подешевшав сир. Якщо упаковка молочного продукту у лютому коштувала 67,84 грн. за 300 грам, то у березні ціна знизилася майже на 8 гривень – 60,07 грн.

Ціни на сир, скріншот: Minfin
Ціни на сир, скріншот: Minfin

Вартість сметани

А також продукт, який чомусь не включають до так званого "борщового набору" - ціни на сметану змінилися в залежності від марки продукту. Жирніший продукт (20%) додав у ціні 3 коп. – 45,13 грн. за 340 грам, а ось сметана жирністю 15% подешевшала з 40,03 грн. до 39,17 грн. за 350 грам.

Ціни на сметану, скріншот: Minfin
Ціни на сметану, скріншот: Minfin

Нагадаємо, на вагу золота: супермаркети оновили ціни на моркву та капусту, доведеться витрушувати з гаманців останнє.

Раніше повідомлялося, чи залишиться дефіцитним і дорогим? Збільшення площ під цибулю не допоможе збити ціни в магазинах.

Також, салати - забаганки еліти? В Україні супермаркети оновили ціни на капусту, моркву та картоплю.