В Україні триває мобілізація через повномасштабну війну, яку розпочала росія.

Є ті, хто намагатиметься уникнути попадання на фронт, але, як показує практика, військкомати знайдуть кожного. То що робити, якщо вам законно вручили повістку?

Повістка, фото з вільних джерел
Повістка, фото з вільних джерел

У ТЦК розповіли про алгоритм дій після отримання повістки. Начальник мобілізаційного відділення Дарницького району ТЦК у Києві Володимир Новосядлий детально розібрав це питання та дав на нього відповідь, інформує TELEGRAF.

Так, співробітники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) отримують конкретні адреси військовозобов’язаних відповідних спеціалізацій, якими необхідно поповнити лави ЗСУ.

Популярні новини зараз
Будьте дуже уважні щодо оплати за газ: українці попередили, як не втратити гроші на комуналці Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу Призупинення виплат пенсій: у ПФУ зробили важливу заяву Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

"Маршрут групи визначається згідно з поставленим нам мобілізаційним розпорядженням. Визначається категорія військовозобов’язаних, які підлягають виклику, залежно від цього формують пропозиції щодо повідомлення. Вони затверджуються розпорядженням начальника ТЦК", — сказав Новосядлий.

Військкомат, скрін: Youtube
Військкомат, скрін: Youtube

Після того, як чоловік отримав повістку, йому потрібно з’явитися до ТЦК у зазначений у документі час. При цьому важливо розуміти, що військовозобов’язаного не відправлять одразу на фронт. Повістка — це лише заклик з’явитися для звіряння даних та документів. З собою необхідно мати такі документи:

паспорт;

ідентифікаційний код;

військово-обліковий документ;

медичні документи;посвідчення водія (за наявності);

інформацію про освіту;

документи про склад сім’ї, наявність дітей або догляд за особами з інвалідністю.

Нагадаємо, що адвокат пояснив, чому можна не боятися повісток через родичів: "Кого? За що?".

Раніше ми повідомляли, що українець отримав неприємний штраф за ігнор повістки, яку не вручали: адвокат пояснив, що робити.