За свою кар'єру Олег Кіпер в прокуратурі встиг стати мільйонером, збити дитину, потрапити під люстрацію, відновитися через суд, під час війни відпочити на новорічних святах закордоном.

У 2012 році Кіпер отримав від Івано-Франківської прокуратури службову квартиру. Яку міська рада швидко переоформила як ордерну. Коли закінчилась Революція Гідності, прокуратура вирішила забрати у Кіпера квартиру, але він її продав, на тому історія скінчилась.

Олег Кіпер. Фото: Youtube
Олег Кіпер. Фото: Youtube

Коли Кіпер поновився після люстрації на посаді, то подав до суду на прокуратуру, щоб відсудити 90 тисяч грн.

Цікаві відомості й про дружину новопризначеного очільника Одеської ОДА Олега Кіпера. Як виявили журналісти "Схеми" дружина Кіпер досі має російський паспорт. Встановлено, що на момент цієї публікації офіційні органи рф обліковують російський паспорт дружини головного прокурора Києва Ірини Кіпер як дійсний.

Популярні новини зараз
Окупанти у паніці на Запорізькому напрямку, ЗСУ вже готуються до прориву: що відбувається "Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху "Не забудьте...": "Київводоканал" терміново звернувся до українців Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Олег Кіпер. Фото: Youtube
Олег Кіпер. Фото: Youtube

"Ще у лютому Кіпер казав, що його дружина відмовилась від громадянства Росії "у зв’язку з подіями, пов’язаними з війною РФ проти України". На уточнення, що російський паспорт його дружини досі є дійсним, Кіпер лише відповів, що "цими питаннями займалась міграційна служба України". Хоча серед завдань ДМС немає пункту, щодо допомоги по виходу з громадянства іншої країни", — нагадують журналісти.

Нагадаємо, ми писали, що колишній нардеп Олександр Онищенко "зависає" у Москві.

Як повідомляв "Знай.ua" маєтки в Конча-Заспі "зростають" для родичів та наближених до директора "Київміськбуду".

Також "Знай.ua" інформував, екснардеп Сергій Рибалко хвалиться своїм французським життям.