Ева - автор науки про щастя, атмології. Вона має свою філософію, та говорить, що сканує простір, та намагається зчитати його.

Цього разу Ева у програмі "Мій світ" розповіла, що всі чекають, поки Україна встромить списа (Георгія Побідоносця) у "змія", і тоді нападуть "гієни" та почнуть свою справу робити. Вона зазначила, що у травні відбулося декілька подій, які принесли справжню радість. Це активізація легіону "Свободная Россия", білоруських та грузинських легіонів.

Атмолог Ева. Фото: youtube
Атмолог Ева. Фото: youtube

"Коли звір ослабне, почнеться акт справедливості", — зазначила жінка.

На жаль, за словами Еви, друзі в України хоч і дуже поважні, але не такі сміливі як хотілося б, але це — певна ціна українського статусу.

Популярні новини зараз
В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

"Але це певна ціна тої сили, яку демонструють українці. Сьогодні на планеті не існує альтернативних сил. І тому, для того, щоб ми дійсно стали духовним лідером, для того, щоб ми стали центральним гравцем геополітичних, економічних та інших майданчиків, ми мусимо це світу доказати", — підкреслила Ева.

Атмолог Ева. Фото: youtube
Атмолог Ева. Фото: youtube

Вона також заначила, що дружні країни чекають, поки українці своїми руками розгребуть цей жар.

Щодо червня, Єва заявила, що шлях, яким Україна здобуде перемогу у війні буде для всіх неочікуваним. Тому про події в країні вона вирішила не казати, натомість повідомила, що в росії відбудеться посилення хаосу, більше бардаку, що буде працювати на нас.

Треба зберігати тишу, щоб це найкраще розкрилося як чудо. — закінила своє пророцтво жінка.

Нагадаємо, ми писали, що тарологиня Ірина Клевер розповіла, коли українці побачать знамення перемоги.

Як повідомляв "Знай.ua" "Дніпру та Вінниці - приготуватися": астролог озвучила тривожний прогноз для України на кінець травня.

Також "Знай.ua" інформував, екстрасенс Людмила Хомутовська про історію з Бєлгородом: "Тільки квіточки".