Українці вже котрий рік чекають на свій вступ до ЄС та НАТО і щоразу цей момент відсувається вимогами від альянсів.

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, президент Володимир Зеленський підписав заявку України на вступ до НАТО. Більше того, зараз гарант нашої держави просто переконаний, що Україна готова до вступу до альянсу, і вона довела це своїми бойовими успіхами у війні з путінською росією.

Володимир Зеленський, фото Знай.ua
Володимир Зеленський, фото Знай.ua

Таку ж думку і голова Офісу Президету України Андрій Єрмак. 2 червня вийшло інтерв'ю Дмитра Комарова, в якому Єрмак розповів, коли ж Україна таки вступить до НАТО та ЄС.

Він переконаний, що це станеться раніше, ніж усі очікують.

Популярні новини зараз
Почалося: українців через суд змушують повертати пенсії до бюджету Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Комаров запитав Єрмака, коли Україна буде у НАТО та ЄС.

Дмитро Комаров, кадр із документального фільму "Рік"
Дмитро Комаров, кадр із документального фільму "Рік"

"Я думаю, набагато раніше, ніж усі вважають, – відповів керівник ОПУ. – Сьогодні вже ніхто не обговорює, що можливо чи неможливо. Сьогодні обговорюють, як і коли [Україна стане членом Євросоюзу]".

Президент України Володимир Зеленський заявив 1 червня у Кишиневі, що Україні у 2023 році потрібні запрошення до НАТО та ЄС, а також гарантії безпеки на шляху до Альянсу.

Нагадаємо, що Кличко вирішив звинуватити Зеленського у загибелі людей через закриті укриття.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський назвав путі на Діснеєвською принцесою: чому з ним неможливо вести жодних переговорів.

Також стало відомо, що чи забере Україна Крим? Таролог розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться".