Відома українська майстер карток Таро та екстрасенс Яна Тимощук, яка днями порадила українцям чекати у першому місяці літа дуже "гарячих" новин з Криму, визначила, що російські окупанти продовжать обстрілювати Україну, зокрема Київ.

За словами Яни Тимощук, у червні можуть більше за інших постраждати діти та жінки.

Про це стало відомо завдяки новому ефіру від Яни Тимощук у мережі YouTube.

Яна Тимощук, скріншот: YouTube
Яна Тимощук, скріншот: YouTube

Тарологіня заявила, що незабаром прийдуть погані новини і може зростати емоційне навантаження. Водночас триватимуть масовані ракетні атаки. Проте, як продовжила астролог, "відповідь" від ЗСУ теж буде.

Популярні новини зараз
Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

"Випадає карта "Зірка" - це пов'язано з електростанціями, вежами. Може трапитися якась поворотна ситуація. Протягом 3 місяців ситуація стабілізується, але зараз дуже важкий період", - сказала Яна Тимощук.

Вона додала, що найнебезпечніше зараз у Києві: "У нічний час доби триватимуть обстріли. Боротьба буде сильна, ми стоїмо до останнього".

Яна Тимощук, скріншот: YouTube
Яна Тимощук, скріншот: YouTube

Проте результат усіх подій буде на користь України, підсумувала експерт. Яна Тимощук заявила, що Україна зараз перебуває під впливом Юпітера у знаку Тельця. Відразу помітно, що зараз наша країна перебуває під заступництвом.

Нагадаємо, астролог Поліна Павлова попередила про небезпеку та тиск: "Марс заходить в Україну".

Раніше повідомлялося, чи помічали щось "дивне"? Знаки Зодіаку, які приречені стати екстрасенсами.

Також, Володимир Путін почав свою таємну гру, відома таролог попередила: "Йому чим гірше - тим краще".