Мобілізації підлягають військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років, які не мають права на відстрочку.

Відповідно до указу Президента від 1 травня 2023 року, загальну мобілізацію було продовжено на три місяці — до 18 серпня 2023 року. Як повідомив полковник Володимир Арап, начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, мобілізація відбувається за плановими завданням, визначеними для кожного регіону Генштабом України.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

ТЦК діють відповідно до поставлених вимог і виконують ці плани. Надалі представники цих установ вже на місці проводять аналіз та вивчення морально-ділових якостей кожної конкретної людини з метою визначення його подальшої профільної підготовки.

З його слів, жоден військовозобов'язаний не може бути призваний до військової частини, яка залучена в зоні бойових дій, без фахової підготовки.

Популярні новини зараз
Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24 Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Військовий квиток ЗСУ, скріншот: YouTube
Військовий квиток ЗСУ, скріншот: YouTube

Першочергово повістки отримують чоловіки, які володіють іноземними мовами на високому рівні та які можуть освоїти західне озброєння дуже швидко.

Зараз маємо запит на громадян, які на високому рівні володіють англійською, німецькою та французькою мовами. Такі фахівці потрібні для співпраці із закордонними інструкторами, які допомагають нашим військовослужбовцям опановувати новітні види озброєння, отримане від міжнародних партнерів — зазначив Арап.

Нагадаємо, ми писали, що граничний вік призову зменшили до 25 років: що робити українцям, щоб не порушити закон.

Як повідомляв "Знай.ua" в Україні розширили список тих, кого не заберуть на війну: хто перший на бронь.

Також "Знай.ua" інформував, студентів можуть мобілізувати: коли відстрочка перестає діяти.