З Чеської Республіки, де зараз перебувають тисячі українських "заробітчан", а також біженців, прийшли дуже сумні новини. Українські діти щодня страждають через підступне вторгнення російських окупантів у себе вдома, на додачу до цього маленькі громадяни можуть отримати порцію неприємностей ще й за кордоном.

Цього разу стало відомо, що в країні, яку так люблять українці, серед найменших з'явилися "посібники руського міра". У прямому сенсі чеські діти плюнули в обличчя маленькій українці через те, що вона сказала, що вона не росіянка, а українка.

Про це стало відомо завдяки відео, яке мати дівчинки опублікувала у соціальних мережах.

У соціальних мережах відео із цим сумним моментом виклала мама дівчинки Поліни, яка виїхала з дитиною до Чехії з Коростеня.

Популярні новини зараз
ПриватБанк вдвічі знизив тариф на важливу послугу: гаманці українців будуть цілішими Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Ефір Поліни з Чехії, скріншот: YouTube
Ефір Поліни з Чехії, скріншот: YouTube

Багато хто знає, що дитяча жорстокість нещадна, тому що у дітей немає досвіду співчуття, а лише дрібні задатки рефлексії від тих, хто старший - залишається лише здогадуватися, хто вклав у голову маленьким чехам ось цей "руській мір". Можливо, дорога пропаґанда в месенджералах або тих же соціальних мережах, з маленькими відеороликами.

Ефір Поліни з Чехії, скріншот: YouTube
Ефір Поліни з Чехії, скріншот: YouTube

На відео чудово видно, що ситуація склалася в такий спосіб - на запитання, чи вона росіянка дівчинка відповіла, що українка. Тоді школярі сказали, що росія "краща" і "сильніша". Поліна на це сказала, що "росія - гівно", за що їй плюнули в обличчя.

Дуже показовий момент для всіх українців, які зібралися шукати "захист" та "притулок" далеко від своєї Батьківщини.

Також є інформація, що цією ситуацією вже займається посольство України у Чехії.

Нагадаємо, українок можуть розгорнути просто в аеропорту під час поїздки на курорт: які проблеми з паспортом зашкодять відпочинку з дитиною.

Раніше повідомлялося, "Направляють до зони бойових дій": українець упевнений, що Ощадбанк "пробив дно".

Також, українці мають будувати своє щастя навіть під час війни: думка експерта.