Ранкова фізична активність приносить велику користь як психічному, так і фізичному здоров’ю. Крім того, фахівці стверджують, що саме тренування на початку дня є більш ефективними, коли йдеться про схуднення. Про це йдеться у статті Fox News.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Так, науковці провели дослідження, в якому аналізували активність понад 5 тисяч учасників залежно від часу доби. Результати показали, що в тих, хто регулярно займається спортом з 7 до 9 ранку, ризик ожиріння нижчий порівняно з людьми, які найактивніші вдень або ввечері.
До того ж, у тих, хто віддає перевагу зарядці вранці, зазвичай нижчий середній індекс маси тіла (ІМТ) та менший обхват талії. За словами фітнес-тренерки Алісси Моски, ранкові тренування - це "чудовий спосіб" розпочати день.
"Коли день починається з фізичної активності, організм починає виробляти різні хімічні речовини, які сприяють нашій загальній працездатності", - розповіла вона.
Серед таких речовин - ендорфіни та дофамін, які покращують настрій, створюють відчуття бадьорості й мотивують до подальшої активності. Крім того, ранкові тренування пробуджують м’язи, активізують мозок і налаштовують нас на продуктивний день.
Втім, експерти застерігають, що надзвичайно важливо, аби фізичне навантаження не шкодило повноцінному сну. Так, фахівець у сфері сну та здоров’я Тодд Андерсон підкреслює важливість балансу між відпочинком і фізичними навантаженнями. Він зазначає, що навіть кілька годин тренувань на тиждень можуть бути "надзвичайно корисними".
При цьому Андерсон додає, що регулярні заняття спортом справді здатні покращити якість сну. Але для тих, хто щодня відвідує спортзал і при цьому не висипається, він радить усе ж таки віддавати перевагу повноцінному сну, а не ранковим тренуванням.
- Нагадаємо, Ченнінг Татум схуд на 14 кг завдяки дієтологу-відьмі: у чому полягав її хитрий підхід.
- Раніше учасниця "Супермами" зізналася, що працює касиром, і отримала порцію принижень: "Мозків не треба".
- Читайте також, "Краса зі шрамом": Playboy допоміг українкам з бойовими травмами прийняти себе та надихнути інших .