За законодавством майно подружжя після розлучення ділиться навпіл, однак колишні закохані вдаються до різних хитрощів, щоб не втратити право власності на нерухомість або авто.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЩо робити у такій ситуації
Вона пояснює, що найчастіше на практиці трапляються ситуації, коли подружжя купувало раніше автомобіль за спільні кошти, проте знаючи що справа йде до розриву стосунків, без відома іншого партнера переоформлюють його на близких родичів - тата, маму, дідуся і т.д.
Чи можна щось зробити в такому випадку
Оксана пояснила, що в такій ситуації потрібно буде звертатись до суду із позовною заявою, в якій потрібно довести факт продажу майна одним з подружжя майна, без відома іншого.
"І в разі виграної справи ви зможете отримати грошову компенсацію за продане таке рухоме майно в розмірі 50 % від суми вартості автомобіля, відповідно до законодавчо закріпленого принципу рівності часток у спільно набутому майні подружжя", – зазначила юристка.
Вона розповідає, що в судовій практиці є багато успішних справ у розподілі майна. Тож, якщо позивач доведе у справі, що він не знав про продаж такого майна і воно було набуте за час існування шлюбу, то отримає компенсацію половини вартості такого майна.
Нагадаємо, навчальний рік 2023-2024: у КМДА назвали дати семестрів та канікул у школах Києва
Раніше ми писали про те, що їжа, пігулки, одяг і навіть транспорт: українцям безкоштовно роздають дуже потрібні речі
Як повідомляв Знай.ua, для українців стала доступна ще одна безкоштовна медична послуга