23 жовтня цього року комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" КМДА у результаті тендеру замовило в ТОВ "Ай Ті Груп Україна" спеціальний модуль для перепустки "Перепустки в урядовий квартал".

Модуль належить до системи "Е-перепустка" і коштує 3,6 мільйона гривень. Система дозволяє автоматизувати систему електронних перепусток в урядовий квартал та дозволяють в’їзд та виїзд до установ державним службовцям, службовим особам органів місцевої влади, і мешканцям урядового кварталу. Дані про проведений тендер, розміщений в системі Прозорро.

Тендер на закупівлю софта для перепусток. Фото: скрін Прозорро
Тендер на закупівлю софта для перепусток. Фото: скрін Прозорро

Сума, яка вказана у тендері, розподілиться на дві організації. У калькуляції вказано, що 87% від вказаної вартості піде в іншу структуру, а не в організацію-підрядника, яка виграла тендер. Прибуток самого підрядника, за підрахунками, вийде лише 300 тисяч гривень, а це лише 8% від всієї суми. На загальновиробничі витрати підуть 66 тисяч гривень, а адміністративні витрати склали 54 тисячі гривень. Заробітна плата персоналу становитиме 45 тисяч гривень, а єдиний соціальний внесок державі – 10 тисяч гривень.

Система "Е-перепустка" була створена в результаті модернізації системи керування Системи керування спеціальними перепустками "Карантин" у 2020 році. Востаннє вона була замовлена в 2021 році і коштувала вона тоді трохи більше 2 мільйонів гривень.

Популярні новини зараз
Зніміть свої гроші з карток: пенсіонерам повідомили важливу інформацію Знайомся, це "чужа платіжка": що буде, якщо не виконати важливе правило Подружжя заселилося в квартиру і лише через півроку довідалося, що п'ють воду з унітазу: чому це сталося Чоловік путінстки Анастасії Волочкової повісився у московському СІЗО: "Пішов до туалету..."
Показати ще

Тендер на софт перепусток в 2021 році.Фото: скрін Прозорро
Тендер на софт перепусток в 2021 році.Фото: скрін Прозорро

Нагадаємо, портал Знай інформував, на Київщині спустять 5 млн доларів на реконструкцію покинутої будівлі: коли дітям не вистачає укриттів та шкіл збудують ЦНАП

Раніше на порталі Знай повідомлялося, понад 72 мільйони гривень на ремонт другого поверху: у Кличка продовжують пиляти гроші на скандальному госпіталі

Також, наш портал інформував, у Києві хочуть зробити капітальний ремонт пологового будинку за 40 млн гривень за завищеними цінами: залишилося 2 місяці