У несподіваному повороті подій під час попередніх виборів Республіканської партії 2024 року, Дональд Трамп зазнав поразки від Ніккі Хейлі. Цей інцидент стався у Вашингтоні, округ Колумбія, як повідомляє інформаційне агентство AP.

У даному голосуванні майже 63% республіканських виборців округу підтримали Хейлі, у той час як підтримка Трампа склала лише 33%. Внаслідок цього голосування, Ніккі Хейлі забезпечено підтримку всіх 19 делегатів з округу Колумбія, завдяки чому її загальна кількість делегатів зросла до 43. Натомість, у Дональда Трампа нині 247 делегатів. Всього під час попередніх виборів республіканці визначатимуть 2429 делегатів для участі у з'їзді партії у липні, де офіційно буде оголошено кандидата в президенти.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Перед голосуванням в окрузі Колумбія Трамп мав підтримку 244 делегатів, тоді як Ніккі Хейлі, яка раніше обіймала посаду постійного представника США при ООН і була губернатором Південної Кароліни, мала 24 делегата. Тепер же всі 19 голосів делегатів з округу Колумбія додадуться до її активу.

Вже завтра, 5 березня, відбудеться "супервівторок" – день, коли попередні вибори та кокуси обох провідних партій пройдуть одразу в 15 штатах та одній заморській території. Для республіканців цей день вирішить долю 874 делегатських голосів. В штабі Трампа висловлюють переконання, що вдасться забезпечити підтримку щонайменше 773 з них.

Популярні новини зараз
Орендарі можуть привласнити житло? Що треба знати Валютний ринок чекають важливі зміни: як можна буде здати чи купити долари Були гроші і не стало: банкомати ПриватБанку дивують "фокусами" при знятті готівки Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Раніше Знай показував думку електората Дональда Трампа про війну в Україні - "Путін не ворог – просто хоче забрати своє".