Покупці супермаркетів відтепер можуть не брати купюри на касі, якщо вони перебувають у неліквідованому стані.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляє
"Натомість зношені банкноти не повинні потрапляти до клієнтів, а мають вилучатися та здаватися разом із готівковою виручкою до обслуговуючих банків"
Зверніть також увагу, що персонал магазину та супермаркету не мають вас змушувати оплачувати пошкоджений або розбитий товар.
У цьому випадку фіксується факт фізичного пошкодження відповідно до Закону про захист прав споживачів, який забороняє реалізацію пошкодженого або зіпсованого товару. Якщо магазин і далі буде стверджувати, що покупець був винен, доведеться доводити це в суді.
Варто запам'ятати раз і назавжди- магазин не має права вимагати компенсацію за пошкоджені речі. У цьому випадку покупець може повідомити про це в поліцію.
Порушенням також є відмова в прийомі грошей від покупця під приводом відсутності монет. На такого касира варто одразу ж подати скаргу.
Знай.ua нагадує: У Києві нещодавно стався випадок, жінка купила продукти, які ще ворушилася. З гамбургера, купленого в кулінарії столичної мережі супермаркетів на Оболоні, виповз живий тарган.
Слід з обережністю ставитися до щойно купленої їжі чи інших товарів у супермаркетах, щоб у разі чого одразу повідомити у їх зіпсованості супермакрету або поліції.
Риба вже стає делікатесом для українців,
За одне кіло сала або яловичини
Бутерброт з маслом можуть дозволити собі одиниці,