У Польщі виникає кадрова криза, зокрема у сферах транспорту та логістики. Основна причина — посилення міграційних правил, які змушують українських працівників шукати роботу в інших країнах.

За даними агентства Gremi Personal, українці все частіше розглядають Польщу як тимчасовий пункт перед переїздом до Німеччини, Данії чи Норвегії, де пропонуються кращі соціальні умови, житло та можливості для вивчення мови, пише Wgospodarce.pl.

Війна, розпочата росією у 2022 році, призвела до масового виїзду українців, які змогли знайти роботу за кордоном. Однак через зниження підтримки з боку Польщі та погіршення суспільного настрою, українці шукають стабільніші умови у інших країнах.

Українські біженці. Фото: Кореспондент
Українські біженці. Фото: Кореспондент

Незважаючи на це, у Польщі зберігається попит на сезонних працівників, особливо у період перед Різдвом. Але вакансії у логістиці та електронній комерції стають все менш привабливими для тимчасових працівників. За прогнозами Gremi Personal, попит на робочу силу у цих галузях може зрости на 20% порівняно з минулим роком, проте до 60% вакансій залишаються залежними від іноземних працівників.

Популярні новини зараз
Українців чекають фінансові перевірки: яка сума доходу зацікавить податкову З грудня вже не мобілізують: хто з чоловіків точно не отримає повістку до Нового року Vodafone піднімає тарифи: у скільки обійдуться розмови та інтернет у грудні Необхідно замінити: Vodafone зробили важливе оголошення для абонентів
Показати ще

Українські біженці в  Польщі
Українські біженці в Польщі

Крім того, підтримка українських біженців серед поляків зменшується. Лише половина населення виступає за подальший прийом українців, у той час як 40% виступають проти. Для порівняння, у 2022 році 94% поляків підтримували українських біженців, а проти їхнього прийому були лише 3%.

Раніше ми повідомляли, Польща ускладнює умови для українців, залишитись зможуть не всі.

Польща пропонує скасувати допомогу українським біженцям, чоловіків на фронт, а жінок відновлювати економіку України- детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, Польща не хоче підтримувати українських біженців, виживати стане складніше.