Володимир Саїнчук, військовослужбовець ЗСУ, який повернувся з війни з тяжкими пораненнями, зіткнувся з несподіваним ворогом – рейдерами, які захопили його майно на Київщині, поки він захищав країну. Йому довелося пройти безліч перепон, намагаючись оформити інвалідність і повернутися до мирного життя, але найважче випробування виявилося не на полі бою, а вдома.

2021 року Володимир купив нерухомість у Яготині, Київська область, за адресою вул. Пирятинская, 9. Оформив усі документи, ставши законним власником. Однак орендарі – компанія "Манад" – відмовилися звільняти приміщення, а потім і зовсім спробували "віджати" будівлю через суд.

Про це пише Цензор.НЕТ.

Три роки компанія на чолі з Михайлом Сураєм та Романом Макарчуком не платить ні оренду, ні комунальні платежі, а головне, всіляко заважає Володимиру отримати доступ до його власності.

Популярні новини зараз
Українцям дали шанс збільшити "Тисячу Зеленського" ще на 100 грн: як отримати бонус Банки припинили прийом купюр у 50 та 100 доларів: що відбувається і чому Приготуйте документи: нові правила ідентифікації для пенсіонерів Мобілізація без ТЦК стає ефективнішою: нові умови набрали чинності
Показати ще

Ситуація досягла абсурду: доки Володимир був на фронті, "Манад" подав до суду з вимогою передати їм право власності, нібито вони мали "переважне право" купівлі. Але Саїнчук дізнався, що "Оранта" – компанія, яка продала йому приміщення, пропонувала "Манаду" викупити його, але ті відмовилися, коли взнали ціну.

Після цього орендарі вирішили затягнути судовий процес, знаючи, що Володимир не зможе захищати свої інтереси через службу.

Внаслідок цього Володимир подав зустрічний позов на виселення "Манада", але суд розтягнувся на три роки. Нещодавно відбулося фінальне засідання, де вимоги "Манада" відхилили. Однак Володимиру все одно відмовили у виселенні орендарів.

Тепер він намагається досягти справедливості і нарешті отримати свою будівлю, щоб забезпечити собі хоч якийсь дохід, який особливо важливий після тяжких поранень та оформлення інвалідності.

Суд виніс рішення на 186 сторінках, по суті затягуючи справу та відкриваючи нові двері для апеляцій. Володимир опинився у пастці паперової тяганини, змушений боротися за свої права, ніби перед ним черговий фронт.

Сумно, але поліція, за словами Володимира, замість дій лише розводить руками. Заклики допомоги залишаються без відповіді, а заяви – без руху.

"Або залякані, або куплені," – так характеризує він поведінку місцевих правоохоронців.

Виснажений судовими позовами Володимир відключив "Манаду" електроенергію, щоб хоч якось змусити їх піти, але орендарі знову підключилися нелегально.

"Виходить так, що я – законний власник, для них порожнє місце. Я не можу потрапити до свого приміщення, не можу здати його в оренду, не отримую прибутку, на який розраховував. За підтримки керівників Сурая Михайла і Макарчука Романа "Манад" три роки використовує мою власність, не сплачуючи ні копійки, а суди та поліція лише допомагають їм у цьому беззаконні. Мене намагаються зламати психологічно, довести до того, щоб я просто віддав своє майно."

Незважаючи на всі перешкоди та моральний тиск, Володимир не втрачає духу. Він готовий йти до кінця, щоб повернути своє майно та захистити права всіх ветеранів, які, як і він, ризикують усім заради майбутнього країни.

Нагадаємо, у Кличка візьмуться будувати дорогу до закритого аеропорту за рекордні гроші: 1 сантиметр – 3 627 грн

Раніше ми писали про те, що повістки не було, але ви в розшуку: українців попередили про несподіванки від ТЦК

Крім того, Знай.ua повідомляв, працівники ТЦК розповіли про гнів і розчарування: "Просто вдалося там вижити"