В Україні запустили довгоочікуваний мобільний інтернет 4G. Українські користувачі вже поділилися першими враженнями.

За словами користувачів, вони зіткнулися з труднощами.

Наталя Сергєєва з Києва каже, що 4G добре працює в околицях Солом'янської площі Києва — трихвилинний ролик найвищої якості на YouTube завантажився миттєво і без затримок. Але якщо від'їхати від площі хоча б на одну зупинку, сигнал пропадає".

Денис Опухлий з Дніпра розповів, що біля лікарні, в якій він працює, 4G немає. Але в одного з центральних торгових центрів — є, і дуже швидкий. Телефон показав, що завантаження фільму цілком буде тривати 3 хвилини, хоча файл не вдалося докачати, — закінчилася пам'ять на телефоні.

Найвища швидкість поки була зафіксована користувачами у центрі Львова — 83 Мбіт/с.

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

У столичному районі Троєщина заявляють про швидкості 32 Мбіт/с, на одеській Молдаванці — 22 Мбіт/с, приблизно стільки ж на площі Свободи в Харкові.

Справжньою проблемою для абонентів стала гостра нестача сім-карт, що підтримують 4G.

Так, щоб поміняти сім-карту у мобільного оператора Vodafone необхідно спочатку подати заявку, зателефонувавши на номер 111. Це можна зробити безпосередньо перед зміною карти і потім безкоштовно обміняти свою сімку в будь-якому магазині.

Така ж процедура і у "Київстару" — заміна картки буде безкоштовною, а нова обійдеться в 25-50 грн, в залежності від тарифного плану.

У Lifecell система заміни зовсім інша: нова карта буде коштувати 30 грн, при цьому номер і всі підключені раніше акції збережуться. Також абоненту обіцяють нарахувати 1 Гб інтернету протягом двох діб після заміни.

Як повідомляв раніше "Знай.uа" українці дочекалися запуску нового інтернет-зв'язку. 30 березня, запустили 4G в найбільших містах країни. Про це написали представники компаній lifecell і Vodafone на своїх сторінках в Facebook. Також відомо в яких саме містах запущений інтернет четвертого покоління.