Оператор мобільного зв'язку "Vodafone Україна" запустив швидкісний 4G інтернет в діапазоні 2,6 ГГц. Про це повідомляє прес-служба Vodafone.

Так, Київ, Харків, Дніпро, Львів та Одеса перші отримали мобільний зв'язок 4G. Згідно з інформацією оператора, найближчим часом 4G запрацює в 28 українських містах. В першу чергу 4G з'являється в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом.

Вже сьогодні користуватися швидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління можна в містах: Київ та міста Київської області: Бровари, Бориспіль, Вишневе, Ірпінь, Чабани; Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.); Харків, Куп'янськ (Харківська обл.); Запоріжжя, Енергодар, Бердянськ (Запорізька обл.); Львів; Полтава; Суми; Івано-Франківськ, Паляниця, Яремче (Івано-Франківська обл.); Ужгород, Мукачево (Закарпатська обл.) Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.); Луцьк; Кропивницький; Одеса, Лиманка (Одеська обл.); Херсон.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

"Це тільки початок, перший етап будівництва 4G. Сьогодні ми запустили мережу в 20 містах, все ж, до старту 4G на частоті 1,8 ГГц влітку, плануємо поставити близько 500 базових станцій в 2,6 ГГц по всій країні. Спектр 2,6 ГГц призначений для збільшення ємності мережі і дає можливість обслуговувати одночасно велику кількість користувачів. Тому ми почали включати 4G в "гарячих точках", де велике навантаження на 3G-мережу. Зміни будуть відчутні абонентам: у великих містах не буде падати швидкість в місцях скупчення великої кількості користувачів. Це, як правило, центральні частини міст, студентські кампуси", - розповів технічний директор "Vodafone Україна" Євген Фрунза.

Як відомо, із запуском 4G абоненти зможуть з великим комфортом користуватися мобільним інтернетом та послугами на базі 4G. Нові послуги будуть запускатися у відповідності з етапами розвитку мережі 4G.

У компанії уточнили, що готовність до 4G клієнти можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію по заміні SIM-карти на USIM.

В Україні офіційно запустили 4G

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українці нарешті дочекалися 4G.