Вже за кілька днів оприлюднять списки абітурієнтів, які отримали рекомендації до вступу у виші на бюджетні місця.

Про це повідомив директор департаменту вищої освіти Олег Шаров на брифінгу в Міносвіти.

За словами Шорова, до 1 серпня майбутні студенти отримають повний перелік тих, хто вступив на державні місця. Крім того, ті хто не згоден із рішенням приймальної комісії, можуть звернути за роз’ясненням до комісій або ж до міністерства.

"Будуть відомі прохідні бали абсолютно по кожному конкурсному пропозицією, і ми зможемо верифікувати право вступника на ті чи інші пропозиції", - додав чиновник.


Абітурієнтів, які отримають бюджетні місця визначають за конкурсними балами. А місце, в якому із вузів хоче навчатися майбутній студент, обирає він сам за пріоритетністю. Після чого відповідний запит надсилають до вишу. Навчальні заклади з меншою пріоритетністю не розглядатимуться. Таким чином абітурієнти, які йдуть наступними за рейтинговим списком матимуть можливість також отримати рекомендації.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Директор департаменту упевнений, що цього року кожен абітурієнт зможе переконатися в справедливому розподілі бюджетних місць.

Як раніше повідомляв формаційний портал "Знай.ua", у мережі розповіли про найцікавіші шпаргалки, які виявили в абітурієнтів під здачі ЗНО.